Brīvprātīgo lidzgaitnieku saliedēšanas pasākums

2018.gada 20.jūlijā bijām kopā brīvprātīgo lidzgaitnieku saliedēšanas pasākumu pie Vecumnieku ezera, ko organizēja  brīnišķigi cilvēki gan no Biedrības "Bona Fide Latvija"  (un  tulkojumā "Bona Fide" no latīņu valodas nozīmē - GODPRĀTĪGI ), gan atvērti un dodoši cilvēki no Valsts Probācijas dienesta.

Ar katru šādu tikšanos vēl vairāk nostiprinam pārliecību par ik viena cilvēka nozīmību un mūsu kā cilvēku spēku.

Un par šo visu konkrēti ir noteikts Biedrības "Bona Fide Latvija" mērķos: 
"stiprināt bijušo notiesāto, tostarp bijušo ieslodzīto spējas iekļauties sabiedrībā, veicinot viņu profesionālās un/ vai vispārējās prasmes un iemaņas, organizējot pasākumus, kas vērsti uz bijušo notiesāto sociālā kapitāla attīstīšanu, veicinot valsts piedāvāto pakalpojumu pieejamību bijušajiem notiesātajiem."

Gaidam brīvprātīgos, lai būtu kopā godprātīgā darbā no sirds un atpūstos Latvijas zaļajās ārēs priecājoties par dzīvi un būšanu par cilvēku. Paldies, visiem, par piedalīšanos pasākumā. Paldies par Jūsu brīvprātīgi ieguldīto darbu arī no mums :)

Bilingvālās grupas izlaidums 2018. gada vasarā

Nebūt ne katru dienu un pat ne mēnesi svinam IZLAIDUMU. Un šis noteikti nav pirmais un nebūs arī pēdējais. Kādu? Topošo mediatoru! Ir padarīts atbildīgs darbs, apgūtas prasmes un teorētiskā bāze 120 akadēmisko stundu apjomā, lai darītu apkārtējo cilvēku dzīvi, domas, notikumus nevardarbīgākus, sirsnīgākus, vienam otru pieņemošākus.

Paldies apmācību dalībniekiem par uzcītību, drosmi, zinātkāri, sirds gaismu un siltumu!

Uz tikšanos atkal un atkal, un nav būtiski, kāds tam iemeslis!

HELSUS 2017

20. un 21. maijā Jelgavā norisinājās jau 3. zināšanu festivāls HELSUS 2017!

Patīkamā atmosfērā jaunas zināšanas, pieredzi un sajūtas sniedza vairāk kā 240 Latvijas un ārvalstu speciālisti, starp šiem speciālistiem bijām arī mēs - Tālākizglītības centrs Dialoga māksla.

Šeit pavisam neliels ieskats sajūtās un notikumos mūsu stendā, bet HELSUS mājaslapā var aplūkot vairāk bildes, video un lasīt aprakstus par pasākumu!

20.05.  Velta golubina stāstīja par Latvisko dzīves ziņu un koku dziedniecisko spēku, tikāmies ar interesentiem konsultācijās, stāstījām par savstarpējo komunikāciju un tās tipiem un iespējām.

21.05.  Runājām par dialogu kā iespēju atrast sevi un citu, par veidiem kā risināt konfliktus un to cik svarīga ir sapratne komunikācijā.

Notikumi

2016.gada nogalē Apvienības I.K.P. biedri izveidoja lekciju ciklu 
“Mediācija - alternatīva domstarpību risināšanā ar  vidutāja starpniecību.”

Ar klausītājiem un aktīviem līdzdalībniekiem tikāmies vairākās Latvijas vietās.

Sirsnīgu paldies vēlamies pateikt gan visiem klausītājiem, gan iestāžu un uzņēmumu vadītājiem,
kuri laipni atvēlēja telpas kopā būšanai! Paldies!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .